Pieczątki firmowe – czym są?

Jeśli tworzysz własny wzór stempla, pamiętaj o kilku rzeczach. Przygotowanie projektu znaczka należy rozpocząć od przygotowania tego, nad czym się zastanawiamy. Następnie chcemy wybrać obudowę stempla (taką jak automat atramentowy, tradycyjny stempel drewniany, stempel kieszonkowy, stempel metalowy itp.). Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj obudowy wybrać, zapoznaj się z różnicami w rodzajach stempli na stronie internetowej i wybierz stempel, który najbardziej Ci odpowiada i bez problemu pomieści wszystkie informacje, które chcesz dodać na swoim odbiciu. Projektowanie pieczątek zatem nie jest łatwym zadaniem, ponieważ należy dysponować odpowiednią wiedzą, aby rzeczywiście móc wybrać odpowiedni rodzaj pieczątki. 

Czym są pieczątki firmowe?

Pieczęć firmowa to jeden z najważniejszych atrybutów przedsiębiorcy. Z ich pomocą stemplowane są faktury, czyli stemplowane umowy czy pisma urzędowe. Pieczątki pełnią funkcje uwierzytelniające i informacyjne, ale coraz częściej pełnią również funkcję reklamową i pozwalają na automatyzację działań przedsiębiorczych. Zlecenie projektowania pieczątek jest zatem bardzo ważne. 

Pieczęć firmowa (wzór przedstawiający ogólne dane firmy) lub tytułowa – to najpopularniejszy rodzaj pieczęci. Dane na pieczęci firmowej to zazwyczaj podstawowe informacje o prowadzonej działalności, takie jak nazwa, adres siedziby, dane kontaktowe, NIP, numer rachunku bankowego czy adres e-mail. Taka pieczęć firmowa może pełnić nie tylko funkcję informacyjną, ale również reklamową – wystarczy dodać do odblaskowego wzoru adres strony internetowej lub logo firmy.

Każdy przedsiębiorca, który szuka sprawdzonej firmy, która wykona dla niego indywidualny, a także świetnie wyglądający projekt pieczątki, powinien zgłosić się do firmy Fesido. Zespół specjalistów zajmuje się wykonywaniem i projektowaniem pieczątek. Warto podkreślić, że firma wykonuje projekty pieczątek nowoczesnych, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie i odpowiednie produkty dla siebie. 

About Jagna Ariadna