Chcesz wyróżniać się wysokiej jakości zastawą stołową i zależy Ci na wyjątkowym wyeksponowaniu Twoich potraw? Postaw na porcelanę CHURCHILL!

Jaka jest porcelana restauracyjna wyróżniającą się najwyższą jakością? Sprawdź brytyjską markę CHURCHILL!

Porcelana CHURCHILL jest naprawdę wyjątkowa. Wyróżnia się ona na tyle innych tym, że jest dostępna w naprawdę wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Firma nie skupia się wyłącznie na talerzach czy miskach, ale w swojej ofercie ma także: przyprawniki, spodki, dzbanki, cukiernice, sosjerki, salaterki, filiżanki, talerze płytkie, mleczniki, pokrywki, kokilki, półmiski oraz kubki. Według nas na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa kolekcja Stonecast. Jest ona inspirowana rustykalną stylistyką z lat 50. i 60. XX wieku. Więcej możesz dowiedzieć się na stronie internetowej Gastromania.pl!

Porcelana CHURCHILL – dlaczego warto postawić właśnie na tę firmę?

Marka CHURCHILL powstała naprawdę wiele lat temu, bo w 1795 roku w Wielkiej Brytanii. Od samego początku wyroby tej firmy charakteryzowały się ciekawymi kształtami, formami i kolorami. Należy wspomnieć, że porcelana CHURCHILL jest produkowana za pomocą bardzo nowoczesnej technologii oraz z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Obecnie porcelana CHURCHILL jest używana w aż ponad 70 krajach na całym świecie! Branża hotelarska i lokale restauracyjne to miejsca, w których możesz ją spotkać najczęściej. Sklep Gastromania.pl ma ten ogromny zaszczyt i może pochwalić się tym, że produkty właśnie tej marki znajdują się w ich bogatym asortymencie.

Jeżeli zależy Ci na wysokogatunkowej porcelanie, to zdecyduj się na markę CHURCHILL!

Cenisz sobie jakość premium? Lubisz stawiać na sprawdzone i wysokiej jakości naczynia? Postaw na produkty marki CHURCHILL. Porcelana CHURCHILL jest rozwiązaniem dla każdej osoby, która wie, jak ważna jest zastawa stołowa. Jednak warto pamiętać o tym, że firma ta poza branżą hotelową i restauracyjną bardzo często wyposaża także wiele gospodarstw domowych. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

About Jagna Ariadna