Blaszak 2×2 – małe, ale bezpieczne miejsce na przedmioty

Często zdarza się tak, że domy mają ograniczoną ilość powierzchni użytkowej ziemi. Z tego powodu nie zawsze pojawia się możliwość stawiania dużych blaszanych garaży, które pomieszczą dwa samochody, akcesoria i inne rzeczy. Jednak mniejsze modele pozwalają na montaż w ograniczonej przestrzeni, zamieniając ją w przestrzeń w pełni użytkową, która chroniona jest przed wilgocią oraz osobami trzecimi. Nie bez powodu garaż 2×2 zmienia podejście i rewolucjonizuje zagraniczne, a także polskie rynki budowlane.

Mały blaszak 2×2 – do czego użyć?

Małe blaszki są tak samo konstruowane jak te większe. Z należytą starannością oraz dobraniem najlepszych materiałów. Blachy ocynkowane cechują się najwyższą ochroną przed czynnikami atmosferycznymi. Deszcz, wiatr, mróz i śnieg nie są im groźne, więc z tego powodu niwelowany jest problem korozji czy pęknięć. Dach skutecznie odciąga wodę na zewnątrz, więc zapewnia ciągłą wymianę, bez zastania powodującego rdzę.

Blaszak 2×2 może służyć do magazynowania mniejszych przedmiotów, jak wszelkie akcesoria budowlane oraz ogrodnicze w postaci mioteł, wiertarek, kosiarek, nożyc, śrubek. Sprawdzi się jako miejsce dla warzyw i owoców, potrzebujących chłodniejszych temperatur. Stanie się idealną przestrzenią do przechowywania roweru, hulajnogi elektrycznej, skutera czy motoru, które zabezpieczone będą zamkniętymi na kłódkę drzwiami. Taki garaż zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne, łatwo się w nim poruszać i do niego wjeżdżać, a także wyjeżdżać.

Gwarancja jakości na lata

Garaże blaszane wykonane w taki sposób dają gwarancję niezawodności na lata. Jeden zakup, który będzie stale towarzyszył przez długi okres. Posty design, jasne kolory i pionowe pasy przypominające sztukaterię wpasują się w elewację każdego budynku. Nie będą szpecić, a wręcz dodadzą uroku, upiększając okolicę dookoła. Co ciekawe, blaszki były znane już od bardzo dawna, ale tak naprawdę właśnie teraz przechodzą swój prawdziwy złoty okres i pojawiają się przed sporą ilością domów.

About Jagna Ariadna