auto bezwypadkowe z USA

Licytacje samochodów USA — sprawdź usługi oferowane przez firmę Ameryka Cars!

Licytacje samochodów USA — co trzeba wiedzieć i co jest wymagane?

 

Licytacje samochodów USA dla totalnych laików mogą być naprawdę ciężkie do wygrania. Ameryka Cars dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu pomoże Ci wygrać swój wymarzony samochód! Po wygranej na zapłatę za wylicytowany samochód masz 72 godziny, licząc od zakończenia aukcji. Dlatego tak ważna jest zaliczka i szybkie potwierdzenie przelewu. Samochody nie są ubezpieczone, jednak na Twoje specjalne życzenie mogą je ubezpieczyć, a koszt to około 1000 dolarów. Jeśli w trakcje transportu auto w jakiś sposób zostanie uszkodzone, to firma transportowa pokrywa całkowity koszt naprawy. Na każdym etapie wykonywane są zdjęcia samochodu, aby nie doszło do oszustwa.

 

Aukcje aut USA — co jeśli do dojdzie do zakupu samochodu?

 

W momencie, w którym aukcje aut USA nie powiodą się, to zaliczka zostanie zwrócona na Twoje konto lub może przejść na kolejne auto, które będą za Ciebie licytować. Należy pamiętać, że samochody z USA muszą być odpowiednio dostosowane do wymogów Unii Europejskiej. Ameryka Cars oferuje możliwość odbioru auta gotowego do rejestracji. Samochody ze Stanów Zjednoczonych różnią się jedynie licznikiem w milach, a nie w kilometrach oraz oświetleniem. Aukcje aut USA rządzą się swoimi prawami, więc naprawdę warto skorzystać z profesjonalnej pomocy i doświadczenia!

 

Auta bezwypadkowe z USA — wyjątkowe samochody na Twoją kieszeń!

 

Jeśli Twoim marzeniem jest samochód, którego nie możesz dostać w polskim salonie, to skontaktuj się z Ameryka Cars już dziś! Używane auta bezwypadkowe z USA to doskonała inwestycja, która niesamowicie się opłaca i otwiera przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Firma Ameryka Cars pomoże Ci znaleźć i wybrać odpowiedni model samochodu, który będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Oprócz tego zagwarantują jego szybki i bezproblemowy import. Auto po dotarciu do Polski zostanie zaopiekowane, więc nie musisz martwić się o zmianę licznika czy oświetlenia!

About Jagna Ariadna