Dieta pudełkowa Gdańsk – idealna propozycja dla każdego

Mieszkasz nad morzem, ale brak Ci pomysłów i czasu, aby przygotować smaczne, a zarazem zdrowe posiłki? Nic straconego. Skorzystaj z cateringu dietetycznego w Gdańsku. Dzięki nam zjesz smaczne i zdrowe posiłki, które zostaną przywiezione od razu do Twojego domu.

Catering dietetyczny Gdańsk – jako sposób dla dbających o linie

Jeśli chcesz szczupło i zdrowo wyglądać, to musisz dbać, o to co i jak jesz. Na pewno nie wiesz, ile kcal spożywasz w ciągu dnia (nic dziwnego laikowi jest to trudno zliczyć). Gdy korzystasz z usług cateringu dietetycznego Gdańsk, to my liczymy za Ciebie kcal. Ty tylko wybierasz, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie na energię. Pamiętaj, że dla kobiet jest to od 2000 do 2500 kcal. Gdy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, to wybierz posiłki o mniejszej kaloryczności, np. 1500 kcal. W ofercie cateringu dietetycznego Gdańsk jest, aż 12 różnych diet pudełkowych, z których każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Oferujemy zarówno diety standardowe, jak i eliminacyjne, np. keto, czy bezmleczną i bezglutenowa. W asortymencie catering dietetyczny Gdańsk znajdziesz również tzw. diety lecznicze, które wspierają leczenie niektórych chorób, np. cukrzycy, Hashimoto czy wad genetycznych.

Dieta pudełkowa bezglutenowa Gdańsk – idealna zarówno dla mieszkańców, jak i turystów

Oferta cateringu bezglutenowego w Gdańsku skierowana jest do osób o tzw. specjalnych potrzebach żywieniowych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chorujących m.in. na celiakię, mających alergię na gluten oraz cierpiących z powodu niektórych wad genetycznych czy chorób tarczycy. Dieta pudełkowa bezglutenowa Gdańsk została wprowadzona do naszej oferty ze względu na rosnące zainteresowanie produktami bezglutenowymi. W ramach catering bezglutenowego Gdańsk stworzone zostały smaczne, a zarazem bogate w składniki odżywcze dania. Dzięki temu, gdy jesteś na diecie bezglutenowej, a przebywasz w Gdańsku, to możesz zjeść zawsze smaczny, a zarazem zdrowy posiłek.

Catering bezglutenowy Gdańsk – dlaczego warto z niego skorzystać?

Coraz więcej osób cierpi na nietolerancję glutenu, która często utrudnia normalne życie. Trzeba bardzo się pilnować i jeść wyłącznie specjalnie przygotowane posiłki. Jest to bardzo uciążliwe, gdy przebywasz poza domem, np. na wakacjach. Oczywiście możesz wynająć pokój z aneksem kuchennych i przyrządzać posiłki samodzielnie, lecz dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty cateringu bezglutenowego w Gdańsku. Dzięki nam nie musisz rezygnować z relaksu, jakim są wakacje nad morzem bez potrzeby przygotowywania posiłków.

W ofercie catering dietetycznego w Gdańsku znajdziesz dietę bezglutenową, którą możesz dopasować do własnego zapotrzebowania energetycznego. Ty wybierasz, jaki jest Twój dzienny limit kcal. Pamiętaj, że dzienna cena diety pudełkowej jest zależna od liczby dni oraz kaloryczności potraw. Gdy chcesz spróbować naszych dań, to zawsze możesz wykupić dzień testowy dieta pudełkowej w Gdańsku.

About Jagna Ariadna