Australia i Oceania — wyjątkowe miejsca, które musisz koniecznie zobaczyć!

Australia i Oceania — wyjątkowe miejsca, które musisz koniecznie zobaczyć!

Australia wydaje się naprawdę egzotycznym miejscem i bardzo mało osób tam podróżuje, a szkoda! Należy ona bowiem do grupy najbardziej rozwiniętych regionów na świecie, a jej gospodarka znajduje się na pierwszych miejscach w rankingach. Jest to jedno z niewielu miejsc z tak dobrze rozwiniętymi szlakami turystycznymi. Dzięki temu możesz swobodnie poruszać się po niej i poznawać niezwykłe walory przyrody, z których słynie ten kraj. Jej unikalne warunki naturalne sprawiają, że wycieczki do Australii staną się dla Ciebie ogromnym marzeniem!

Wyprawy do Australii trasą największych atrakcji tego kraju!

Wyprawy do Australii, które zawierają jej najpopularniejsze atrakcje to coś cudownego! Będziesz miała lub miał możliwość zobaczenia m.in. intrygujących miast jak Sydney, Melbourne i Brisbane, a także krainy nurków i surferów — Cairns. Podczas odwiedzin ogrodu zoologicznego zobaczysz kangura oraz podglądniesz malutkie pingwiny na St. Kilda Beach w Melbourne. Następnie nastąpi przelot do Parku Narodowego Uluru ze świętą skałą Ayers Rock, a potem podziwianie świętej góry Aborygenów Kata Tjuta i spacer po niesamowicie pięknym wąwozie Walpa Gorge.

Wycieczki do Australii — podróż na egzotyczne wyspy Pacyfiku!

Wycieczki do Australii, a konkretniej podróż na wyspy Pacyfiku Południowego to wycieczki objazdowe, które połączone są z wypoczynkiem na rajskich plażach, gdzie będzie możliwość snorkelingu lub nurkowania. Jest to wyprawa dedykowana osobom aktywnym fizycznie i takim, którym niestraszne jest częste przemieszczanie się. Dzięki takiej podróży odwiedzisz najbardziej atrakcyjne wyspy Melanezji i Polinezji – Tonga, Fidżi, Samoa, Vanuatu oraz Nowa Kaledonia. Cała podróż kończy się w pięknym Hongkongu.

Nowa Zelandia w 21 dni? To możliwe z biurem podróży Logos Travel Mirka Śliwki!

Nowa Zelandia w trzy tygodnie? Brzmi jak marzenie! W ofercie tej wyprawy znajdziesz m.in. Auckland, gejzery i liczne zjawiska geotermalne w okolicy Rotorua, a także jaskinie Waitomo. Podróż obejmuje także zwiedzanie Sydney z wycieczką do Blue Mountains oraz pobyt w ogrodzie zoologicznym, gdzie z bliska zobaczysz kangura i koalę. Następnie Park Narodowy Uluru ze świętą skałą Ayers Rock, spacer po niesamowitym wąwozie Walpa Gorge oraz podziwianie świętej góry Aborygenów Kata Tjuta. Kraina nurków Cairns wraz z Wielką Rafą Koralową stanie się z pewnością rajem dla nurków! Na sam koniec wyprawy do Australii i Nowej Zelandii wizyta w Brisbane i plażowanie nad Oceanem Spokojnym w Surfers Paradise.

About Jagna Ariadna