Trumny półokrągłe – Calvarianum

Firma Calvarianum oferuje szeroką gamę trumien półokrągłych. Nasze modele wyróżniają się eleganckim kształtem i stylistyką. Solidną, wykonaną z materiału drewnopochodnego skrzynię, koronuje zaokrąglone wieko. Te dwa elementy wysoce ze sobą harmonizują, tworząc spójną całość. Półokrągłe trumny dostępne w ofercie firmy Calvarianum wykonane są z wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych, w bogatej kolorystyce.

Trumny półokrągłe – kolorystyka

Trumny półokrągłe cechujące się wysoką jakością, wytrzymałością, a także niepowtarzalnymi zdobieniami dostępne są nawet w kilkunastu wersjach kolorystycznych. Tak szeroka paleta kolorów możliwa jest dzięki użyciu do produkcji trumien kilkunastu różnych rodzajów materiału. To właśnie rodzaj drzewa użytego do wykonania trumny przesądza w dużej mierze o jej późniejszym kolorze. Spośród trumien półokrągłych, które znajdują się w ofercie firmy Calvarianum, wyszczególnić można m.in. kolory inspirowane drewnem kasztanowca, olchy, czereśni, klonu, teczyny czy cedru. Ciemny odcień trumny półokrągłej uzyskamy, wybierając drewno hebanowe, charakteryzujące się intensywnym, głębokim brązowym tonem lub wariant stworzony na wzór drewna czereśniowego, o osobliwym czerwonawym odcieniu. Najjaśniejszą opcją jest niewątpliwie model, którego kolorystyka wzorowana jest na drewnie jasnego klonu lub olchy.

Trumny półokrągłe – dodatki

Naszym priorytetem jest spełnienie najwyższych oczekiwań klientów co do jakości i estetyki wykonania, dlatego dostępne w ofercie trumny półokrągłe wykonywane są z dbałością o wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Specjalne elementy dodatkowe pełnią w nich funkcję zarówno estetyczną, jak i praktyczną, uzupełniając bazową konfigurację trumny. Wśród dodatków znajduje się eleganckie wypełnienie zarówno skrzyni, jak i wieka wykonane z wysokiej jakości białej satyny, dodające każdemu z modeli niepowtarzalnej elegancji. Co więcej, każda trumna półokrągła posiada praktyczne uchwyty, solidne śruby oraz elegancki krzyż.

Trumny półokrągłe – najwyższa jakość

Firma Calvarianum jako pracownia stolarska z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych modeli trumien. Wszystkie nasze trumny półokrągłe są porządnie zabezpieczone, tak aby nie uległy uszkodzeniu w trakcie transportu. W razie pytań serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie wesprą fachową radą i pomogą w wyborze najlepszego modelu, odpowiadającego wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom.

About Jagna Ariadna