Wybierz najlepszą dietę dla siebie!

Bez względu na to, czy nie lubisz gotować, nie masz czasu na przygotowywanie dobrze zbilansowanych posiłków, wolisz poświęcić się całkowicie pracy, chcesz schudnąć – idealnym rozwiązaniem Twoich problemów będzie dieta pudełkowa. Białystok – w tym mieście dostawy diety kubełkowej realizuje catering dietetyczny Cud i Miód!

Dieta Standard – menu

Białystok – dieta pudełkowa w tym mieście jest już dostępna! Podstawową dietą, którą oferuje catering dietetyczny Cud i Miód jest tak zwana Dieta Standard. Jeśli potrzebujesz dobrze zbilansowanych posiłków i chcesz wesprzeć prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz poprawić swoje samopoczucie – ta opcja jest dla Ciebie. Dieta Standard to starannie dobrane produkty, bogate w składniki odżywcze i witaminy. Dzięki tej diecie będziesz mógł poznać kuchnie z całego świata. Posiłki są zarówno mięsne, jak i wegetariańskie. Jest też możliwość wybrania dań rybnych. Przechodząc na dietę w celu redukcji masy ciała lub jej utrzymania, catering dietetyczny okaże się bardzo pomocny. Będziesz mógł skupić się np. na treningach, nie martwiąc się o kwestię jedzenia. W trakcie przeprowadzania zmian w życiu warto ułatwić sobie drogę. Dieta Standard jest dla osób, które jedzą mięso i nie mają żadnych nietolerancji pokarmowych, ani alergii – jest to idealna opcja na rozpoczęcie swojej przygody z dietą kubełkową. Możesz także wybrać opcję wegetariańską lub dietę dla osób, które nie tolerują glutenu i nabiału. Jeśli miejscem Twojego zamieszkania jest Białystok catering dietetyczny Cud i Miód ma dla Ciebie mnóstwo propozycji diety pudełkowej!

Catering dla początkujących – kaloryczność i rozkład makroskładników

Idealna dieta powinna być opracowana w taki sposób, by zapewniać organizmowi wszystkie substancje odżywcze, których potrzebuje, aby prawidłowo funkcjonować. Dania w takiej diecie muszą zawierać składniki przyspieszające metabolizm – organizm może wtedy sprawnie funkcjonować. Dieta Standard właśnie taka jest! Średni rozkład makroelementów w ujęciu tygodniowym prezentuje się następująco: 30% energii pochodzi z tłuszczu, 20% stanowią białka, a 50% to węglowodany. Dostępnych jest 9 wariantów kalorycznych: 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal oraz 3500 kcal. Jak sprawdzić, która kaloryczność będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapotrzebowanie kaloryczne można wyliczyć, na podstawie kilku danych: płci, wagi, wzrostu, wieku, trybu wykonywanej pracy oraz poziomu aktywności fizycznej. W tym celu stosuje się internetowe kalkulatory zapotrzebowania kalorycznego. Idealna dieta Białystok – sprawdź swoje zapotrzebowanie kaloryczne i wybierz odpowiednią dietę dla siebie!

About Jagna Ariadna