Centrum handlowe w Katowicach – miejsce, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

Centra handlowe to niezwykle popularne obecnie miejsca, w których klienci mogą w prosty i łatwy sposób skorzystać z oferowanych przez różne sklepy produktów i usług. Centra handlowe są również miejscem, do którego wiele osób wybiera się, aby uciec od stresów dnia codziennego, ponieważ zawierają one miejsca rozrywki takie jak np. kina czy kręgielnie. Centrum Handlowe w Katowicach, tak jak inne tego typu miejsca dostępne na terenie Polski, posiada ponad siedemdziesiąt sklepów oraz punktów usługowych, z których mogą korzystać klienci. Co dokładnie kryje się w murach Centrum Handlowego w Katowicach

Z jakich usług mogą skorzystać klienci Centrum Handlowego 3 Stawy w Katowicach? 

Centrum Handlowe w Katowicach to jedno z pierwszych centrów, które obecnie prosperują na terenie Dolnego Śląska. Centrum Handlowe 3 Stawy to zbiór sklepów oraz punktów usługowych, które rozmieszczone są na powierzchni ponad czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Klienci mogą w Centrum Handlowym 3 Stawy zrobić zakupy spożywcze w znanym i cenionym sklepie Auchan oraz załatwić prywatne sprawy w punktach usługowych. Ponadto, na klientów Centrum Handlowego w Katowicach czekają restauracje oraz kawiarnie, w których najeść mogą się zarówno miłośnicy tradycyjnej kuchni polskiej, jak i fani kuchni włoskiej. Znajdzie się również miejsce dla osób, które liczą na szybkie przekąski czyli restauracje typu fast food. Dla klientów, którzy poruszają się na co dzień autem, czeka aż tysiąc osiemset miejsc parkingowych, dzięki czemu żaden klient nie musi martwić się o poszukiwanie bezpiecznego miejsca do pozostawienia pojazdu. Dodatkowo, w Centrum Handlowym 3 Stawy klienci mogą skorzystać z popularnej siłowni Fabryka Formy, w której mogą spędzić czas na aktywnym odpoczynku. 

Na terenie Centrum Handlowego 3 Stawy, dodatkowo klienci mogą odwiedzić sklep remontowo-budowlane Leroy Merlin, sklep elektroniczny Media Markt, sklep sportowy Decathlon oraz salon meblowy Komfort. 

About Jagna Ariadna