Uzdrawianie za pomocą medycyny niekonwencjonalnej

Istnieje całe mnóstwo schorzeń, które utrudniają codzienne funkcjonowanie, a na które tradycyjna medycyna rozkłada ręce. Mowa chociażby o dolegliwościach kręgosłupa, które uważane są z plagę XXI wieku. Siedzący tryb życia, niewłaściwa pozycja przy komputerze, to wszystko sprzyja powstawaniu zwyrodnień czy po prostu powoduje bóle pleców i karku. Innym przykładem mogą być uporczywe migreny. Jak sobie pomóc przy takich dolegliwościach? Otóż warto umówić się na spotkanie z bioenergoterapeutą, który wdroży leczenie za pomocą medycyny niekonwencjonalnej. Konkretnie chodzi o oddziaływanie energii, jaką terapeuta przekazuje pacjentowi, co ma na celu uzdrowienie.

Zalety poddania się bioenergoterapii

Na początek warto wyjaśnić, że bioenergoterapia, czyli innymi słowy leczenie energią, ukierunkowana jest na usunięcie przyczyn wystąpienia danej dolegliwości, a nie jej objawów. Bo trzeba mieć świadomość tego, że każdy człowiek posiada biopole. Zgodnie z medycyną Dalekiego Wschodu wzdłuż kręgosłupa znajdują się czakramy (jest ich 7), jeżeli dojdzie do zablokowania którejś z nich, to może to skutkować różnego rodzaju bólami, na przykład migreną. Skorzystanie z usług bioenergoterapeuty może spowodować, że czakramy zostaną odblokowane, dzięki czemu wszystkie dolegliwości znikną. Poza tym, bioenergoterapii wiąże się z takimi zaletami, jak ogólna poprawa samopoczucia, wzmocnienie organizmu, pozbycie się problemów ze snem, a nawet zatrzymanie podstępowania jakiejś choroby. Bardzo często o pomoc do bioenergoterapeuty zwracają się osoby z alergiami, depresją, borykające się z problemami układu pokarmowego, bezsennością czy wspomnianymi już migrenami i schorzeniami kręgosłupa.

Uzdrowienia online

W Twojej okolicy nie ma żadnego bioenergoterapeuty, a chciałbyś skorzystać z zalet, jakie niesie ze sobą medycyna niekonwencjonalna? Zatem wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy uzdrawianie online. Wystarczy dostęp do komputera podłączonego do internetu. Bioenergoterapeuta Poznań zaprasza na sesje! Spotkania online uzdrowiciela duchowego Zbigniewa Jana Popko z pacjentami odbywają się w czwartki za pośrednictwem kanału YouTube.

About Jagna Ariadna