Sala weselna – jak wybrać odpowiednie miejsce?

Sala weselna Lublin jest miejscem, w którym znajduje się serce całej imprezy. To tutaj gromadzą się wszyscy goście, aby świętować wraz z parą młodą. Dlatego też, bardzo ważne jest wybranie sali, na której znajdzie się miejsce dla wszystkich zaproszonych gości oraz parkiet taneczny, na którym zabawa będzie trwać do białego rana. Wybór sali weselnej to jedno z wielu zadań pary młodej. Według obecnych standardów poszukiwania powinny rozpocząć się co najmniej dwa lata przed planowaną datą ślubu, na co jednak zwrócić uwagę podczas poszukiwań idealnej sali weselnej? 

Poszukiwania sali weselnej – czynniki, na które należy zwrócić uwagę 

Powiedzieliśmy już, że poszukiwanie odpowiedniej sali weselnej to jedno z wielu zadań pary młodej. Choć wybór sali powinien być uzależniony od osobistych preferencji przyszłego małżeństwa, istnieją elementy, na które warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań odpowiedniego miejsca na weselną imprezę. Sala weselna Lublin powinna być przede wszystkim dopasowana do potrzeb wydarzenia, a dokładniej mówiąc do liczby osób, które mają pojawić się na weselu. Dlatego też, podczas poszukiwań sali weselnej warto zwrócić uwagę na:

  • Lokalizację sali – znalezienie sali, która zlokalizowana będzie w pobliżu miejsca zamieszkania większości zaproszonych gości graniczy z cudem, ale nie jest niemożliwe. Jeśli jednak okaże się, że sala w pobliżu nie spełnia naszych wymagań, sprawdźmy sale dostępne w obrębie pięćdziesięciu kilometrów, do których dojazd nie będzie utrudniony. 
  • Nocleg – jest to bardzo ważne rozwiązanie, które pozwoli gościom przybyłym z daleka na możliwość odświeżenia się po dotarciu na miejsce przed weselem, ale także naładowanie baterii na kolejny dzień. Wybranie sali z możliwością noclegu to swego rodzaju karta przetargowa dla gości, którzy nie chcą pojawić się na weselu z powodu dalekiej podróży. 
  • Wielkość sali weselnej – ten czynnik zależny jest od liczby zaproszonych gości. Warto jednak pamiętać, że sala weselna Lublin powinna być wystarczająco duża, aby móc pomieścić co najmniej kilka stołów oraz miejsce do tańczenia. Pamiętajmy jednak, że lepiej postawić na salę mniejszą, niż za dużą, ponieważ wolna przestrzeń może źle wyglądać na pamiątkowych zdjęciach weselnych. 

About Jagna Ariadna