Pułapki na muchy

Szukasz najlepszego sposoby zwalczającego muchy? Zakupiona pułapka na muchy rozwiąże twoje problemy. W poniższym artykule opisujemy, jak taka pułapka na muchy działa i gdzie ją najlepiej założyć. 

Czym się różni pułapka na muchy od owadobójczej lampy?

Lampa owadobójcza jest bardzo skuteczna, jednak jest znacznie drożna niż pułapka na muchy. Tak naprawdę pułapka na muchy jest dobrą alternatywą wobec lampy owadobójczej. Możemy taką pułapkę zamontować wszędzie tam, gdzie nie możemy zainstalować lampy. Jak już wspominaliśmy, taka pułapka na muchy jest tańsza od lampy. Z tego względu to idealna propozycja dla osób, które nie chcą przeznaczać dużych nakładów finansowych na rozwiązania zwalczające muchy. 

Gdzie zamontować pułapkę na muchy?

Pułapkę na muchy możemy montować wszędzie tam, gdzie nie możemy zainstalować lampy (z powodu braku dostępu do źródła energii elektrycznej) na przykład pod namiotem. Pułapka na muchy to świetne rozwiązanie dla posiadaczy działek, którzy przebywają na nich parę razy w miesiącu. Zakupując taką pułapkę, możemy być pewni, że muchy nie będą uprzykrzać nam życia podczas spędzania letnich dni na działce. 

Jak działa pułapka na muchy?

Pułapka na muchy działa na zasadzie wabika. Wszystko za sprawą zapachu, który zwabia muchy do pułapki. Warto dopowiedzieć, że takie pułapki są o wiele lepsze niż zwykłe taśmy przylepne na muchy. Dlaczego? Ponieważ są o wiele bardziej przyjazne dla oka. Pułapka na muchy charakteryzuje się osobnym zbiorniczkiem, do którego wpadają muchy. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikamy gromadzenia się martwych much w naszym domu, jak ma to miejsce w przypadku stosowania taśm klejących.
Ile kosztuje pułapka na muchy?

Jak już wspominaliśmy, taka pułapka jest o wiele tańsza od lampy owadobójczej. Zazwyczaj taką pułapkę na muchy ze zbiorniczkiem zakupimy już w cenie 30 zł. Ceny takich pułapek są uzależnione od wielkości danego zbiorniczka. Pułapki z dużymi zbiorniczkami, które najczęściej są kupowane przez właścicieli punktów gastronomicznych, kosztują ok. 90 zł.

About Jagna Ariadna