Profesjonalny lifting powiek na pierwsze objawy starzenia

Starzenie się skóry to normalny proces, który doprowadza do zmniejszenia się poziomu kolagenu wewnątrz tkanek. Wówczas dochodzi do zmniejszenia się poziomu napięcia naskórka i w efekcie pojawiają się pierwsze zmarszczki. W jaki sposób zatrzymać ten proces? Sprawdźmy.

Lifting powiek – na czym polega?

Lifting powiek, który jesteśmy w stanie wykonać w Krakowie, to zabieg obkurczenia się tkanek na naszej skórze oraz pobudzenia ich do wytwarzania kolagenu. Dzięki temu skutecznie ujędrniamy całą twarz oraz zapobiegamy występowaniu zmarszczek. Warto wiedzieć, że okolice oczu są na nie najbardziej narażone. Wszystko przez wykonywanie nimi wielu tysięcy ruchów każdego dnia. Sprzyja to deformacji struktury naskórka, który z wiekiem traci na elastyczności.

Lifting powiek poprawia ich nawilżenie oraz skutecznie poprawia kondycję. Dzięki temu redukujemy opadanie skóry, które jest widoczne. Lifting polega na użyciu specjalistycznych substancji na bazie tych, które naturalnie występują w naszym organizmie. następnie wprowadza się je pod skórę, gdzie pobudza się do działania komórki. Efekt liftingu możemy zauważyć niemal natychmiast i utrzymuje się on przez wiele długich tygodni. Warto wiedzieć, że podobny efekt można uzyskać decydując się na zabieg ultradźwiękowymi falami. Wówczas tworzy się w głębi skóry punkty zwężające do siebie pobliskie mięśnie oraz tkanki.

Lifting powiek – dla kogo jest dedykowany?

Jest grupa osób, dla których dedykowany jest szczególnie lifting powiek. Kraków jako miasto liczące wielu mieszkańców skutecznie tego doświadcza. Zabieg wykonuje się głównie u osób po 40 roku życia. Jednak nie jest to reguła. Warto wiedzieć, że pierwsze zmarszczki w okolicach oczu mogą powstać nawet po 25 roku życia. Wówczas również możemy skorzystać z liftingu i cieszyć się pewnością siebie i dawnym blaskiem na twarzy.

Lifting twarzy to zabieg, który doskonale sprawdza się u wszystkich osób cierpiących na oznaki starzenia się skóry. Warto się na niego decydować szczególnie wtedy, gdy pojawiają się nam zmarszczki oraz niejednolity kolor naskórka.

About Jagna Ariadna