Mieszkaj komfortowo!

Urządzając mieszkanie, musimy podjąć wiele trudnych decyzji. Jeżeli dobrze przemyślimy wybór mebli i sprzętów, to możemy mieć pewność, że będziemy mieszkać komfortowo. Czasem nawet mała rzecz może zdecydować o tym, czy nasze mieszkanie pod każdym względem odpowiada naszym wymaganiom.

Brodzik pod prysznic – duży wybór wzorów i rozmiarów

Łazienka to miejsce, które odwiedzamy jako pierwsze i ostatnie w ciągu dnia. Często mamy niewiele czasu na wszystkie czynności, jakie wykonujemy w łazience, dlatego tak ważne jest, abyśmy urządzili ją funkcjonalnie. Istotny jest zarówno rozmiar sprzętów, jak i ich rozmieszczenie czy kształt.  Decydując się na brodzik pod prysznic, mamy w czym wybierać – różnią się one materiałem, z jakiego zostały wykonane, kształtem, rozmiarem, a także wysokością. Najpopularniejsze są standardowe, obecne na rynku od lat, brodziki czworokątne oraz półokrągłe. Do zalet tych ostatnich możemy zaliczyć między innymi to, że gwarantują nam dużą wygodę i sporą przestrzeń podczas kąpieli pod prysznicem. Zaokrąglony bok sprawia, że zyskujemy więcej miejsca, tak że z kabiny mogą nawet korzystać dwie osoby jednocześnie. 

Kabina prysznicowa prostokątna 80×100 – standard dla każdego

Osoby, które cenią sobie sprawdzone klasyczne wymagania i nie mają wygórowanych oczekiwań, z pewnością urządzą komfortową łazienkę z wykorzystaniem brodzika prostokątnego. Kabina w tym kształcie wpasuje się idealnie w każdą łazienkę. Drzwi wykonane z dobrej jakości grubego szkła są dekoracyjne same w sobie – wyglądają nowocześnie i zachwycają jakością wykonania. Kabina prysznicowa prostokątna 80×100 wyposażona jest w eleganckie aluminiowe uchwyty i listwy, dzięki którym jest produktem, który sprawdzi się w nawet najbardziej eleganckich łazienkach. Jej zaletą jest to, że można ją zamontować na brodziku, ale także bezpośrednio na posadzce. Takie rozwiązanie spodoba się osobom ceniącym prostotę, dobry design i praktyczne rozwiązania. Wybór odpowiedniej kabiny do łazienki to jedna z najważniejszych decyzji, jaką musimy podjąć podczas  urządzania tego pomieszczenia. Kabina prysznicowa powinna być na tyle duża, aby kąpiel sprawiała nam przyjemność i na tyle mała, by nie zajmowała zbyt wiele cennej przestrzeni.

About Jagna Ariadna