Geneo Warszawa – czym tak naprawdę jest ten zabieg i jakie są przeciwwskazania?

Bezinwazyjny zabieg przynoszący natychmiastowe efekty! Geneo Warszawa

Geneo Warszawa to szybki, bezbolesny zabieg, który odmładza skórę. Zasada działania opiera się na działaniu inspirowanym przez naturę – pobudza mechanizmy organizmu do samoregeneracji i stymulacji naturalnych procesów metabolicznych. Warunkiem skuteczności jest wzrost aplikacji naturalnych składników odżywczych w celu pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny. Zabieg wykorzystuje mikropęcherzyki CO2, które pękając, usuwają martwe komórki skóry i stymulują uwalnianie tlenu do komórek. Reakcja ta zwiększa przepływ krwi w skórze, w wyniku czego skóra jest bardziej nawilżona, lepiej napięta i pełna blasku. Efekty są natychmiastowe i długofalowe.

Geneo Warszawa – zabieg, który możesz wykonać w ostatniej chwili! Sprawdź już dziś!

Jeśli szukasz szybkiego zabiegu, który przyniesie natychmiastowe i długotrwałe korzyści, sprawdź już dziś Geneo Warszawa. To łatwy sposób, by osiągnąć odmłodzony wygląd tuż przed wielkim wyjściem, jak na przykład przed nocą sylwestrową, ślubem lub inna ważną dla nas imprezą. Zabieg ten wykonuje się bez skalpela, polega on na wykonaniu bezinwazyjnych poprawek, które dają efekty niemalże natychmiastowe. Rezultatem jest jasna i rozświetlona skóra twarzy, szyi oraz dekoltu bez oznak starzenia.

Jakie są przeciwwskazania do skorzystania z tego typu zabiegu?

Czy istnieją jakieś przeszkody uniemożliwiające korzystanie z zabiegu Geneo Warszawa? Istnieją pewne okoliczności, które wykluczają możliwość skorzystania z tego typu zabiegu, w tym: nowotwory skóry, ciąża lub laktacja, infekcje skórne, cukrzyca, zaburzenia krążenia i krzepnięcia krwi oraz kuracje z izotretynoiną. Akademia Urody oferuje także szeroką gamę procedur pielęgnacyjnych i jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zmienić swój wygląd, zdecyduj się na zabiegi wykonywane w tym miejscu. Z pewnością docenisz korzyści, które odniesiesz już po pierwszych sesjach!

About Jagna Ariadna