Catering dietetyczny – czy warto inwestować w dietę pudełkową?

Choć pojęcie diety pudełkowej jest nam wszystkim dobrze znane, czy potrafimy odpowiedzieć na pytanie na czym polega dieta pudełkowa Wyszków? Dieta pudełkowa to oczywiście nic innego jak sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale ta forma odchudzania ma o wiele więcej zalet niż mogłoby się wydawać. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na ten temat, zapoznaj się z poniższym artykułem! 

Dieta pudełkowa – zmień swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe

Dieta pudełkowa Wyszków to pełnowartościowe posiłki, które dostarczane są na wskazany przez Ciebie adres każdego dnia! Nasza dieta pudełkowa to pięć posiłków dziennie – śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Każde danie dostosowane jest do wybranego przez nas rodzaju diety np. dieta pudełkowa wegetariańska będzie się opierać przede wszystkim na całkowitej eliminacji produktów mięsnych i wykorzystaniu świeżych owoców i warzyw. Dieta pudełkowa Wyszków dostępna jest w wersjach takich jak:

  • dieta wegańska,
  • dieta wegetariańska,
  • dieta niskoglikemiczna,
  • dieta bezglutenowa,
  • dieta bezlaktozowa,
  • dieta ketogeniczna,
  • dieta indywidualna.

Nad jadłospisem każdego klienta czuwa doświadczony dietetyk, który dzięki posiadanej ilości wiedzy może dopilnować, żeby spożywane przez Ciebie posiłki diety pudełkowej były zdrowe, bogate w składniki odżywcze i pożywne.

Dieta pudełkowa – wady i zalety 

Dieta pudełkowa posiada wiele zalet, które odpowiadają za jej popularność w ostatnim czasie. Główną zaletą diety pudełkowej jest przede wszystkim oszczędność czasu. Dzięki gotowym posiłkom, które dostarczane są wprost pod nasze drzwi, nie musimy martwić się o godzinne stanie w kolejkach w sklepach spożywczych czy tworzenie pełnowartościowych posiłków po ciężkim dniu pełnym pracy i obowiązków. Dodatkowo każda dieta pudełkowa tworzona jest według zaleceń dietetyka, który posiada fachową wiedzę z dziedziny dietetyki, niezbędną do wprowadzenia zmian żywieniowych w naszym życiu, które nie przyniosą żadnych niechcianych efektów. 

About Jagna Ariadna