zawieszka samochodowa

Zawieszki zapachowe do samochodu — najlepsza jakości tylko od Dr. Marcus!

Kolorowe zawieszki zapachowe do samochodu z nadrukiem — mogą być Twoje już dziś!

 

Odświeżacze powietrza, takie jak zawieszki zapachowe do samochodu, które montowane są pod lusterkiem wstecznym to świetny wybór do każdego auta! Firma Dr. Marcus posiada szeroką ofertę produktową, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Szczególnie polecamy celulozowe zawieszki zapachowe do samochodu z nadrukiem: Coctail – przywołujące zapach ulubionych koktajli, dzięki którym można poczuć atmosferę udanej imprezy, Sonic – bazujące na tradycyjnym kształcie przypominającym listek; dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, Senso Elite – nowoczesne gadżety mające właściwości neutralizowania nieprzyjemnych woni, oraz Oriental Scent – proste w formie egzotyczne wonne kompozycje przenoszące w świat orientu.

 

Zawieszki zapachowe do samochodu neutralizujące nieprzyjemne zapachy!

 

Przy silnych i nieprzyjemnych zapachach zwykle zawieszki zapachowe do samochodu mogą sobie nie poradzić. Jednak firma Dr. Marcus stworzyła specjalne wielofunkcyjne zapachy Fresh Bag, które są w formie woreczka wypełnionego koralikami nasączonymi francuskimi perfumami. Działają one jak pochłaniacz i odświeżacz powietrza w jednym. Innowacyjna technologia, która została tam zastosowana to Neutrafresh i jej zadaniem jest usuwanie niepożądanych zapachów i otulanie wnętrza samochodu przyjemnym aromatem. Zawieszka 2Phases z dodatkiem srebra nanokoloidalnego to świetny wybór dla osób palących i podróżujących ze swoim czworonożnym pupilem.

 

Najlepsze zawieszki zapachowe do samochodu od marki Dr. Marcus

 

Wszystkie zawieszki zapachowe do samochodu proponowane przez markę Dr. Marcus są najwyższej jakości. Wybierając ich produkty zapachowe, otrzymasz gwarancję najwyższej klasy wykonania, wyjątkowej trwałości aromatu oraz stylowego dodatku do każdego wnętrza, czy samochodu, czy mieszkania lub domu. Zapachy, perfumy, zawieszki zapachowe do samochodu oraz kosmetyki do auta i domu doceniane są przez klientów na całym świecie.

About Jagna Ariadna