Wystrój zgodny z trendami

Wystrój mieszkania zmieniamy rzadziej niż zawartość szafy, ale w tej dziedzinie również obowiązują trendy. Na szczęście nie zmieniają się one tak często jak w modzie, dlatego nowocześnie urządzone mieszkanie może budzić nasz i odwiedzających nas gości zachwyt przez długi czas.

 

Odrobina sztuki we wnętrzu

Możemy być pewni, że to, co jest na czasie dzisiaj za kilka lat również będzie chętnie kupowane. Jeżeli jednak przymierzamy się do remontu mieszkania lub któregoś z jego pomieszczeń, to zorientujmy się w nowościach na rynku. Coraz częściej stawiamy na przedmioty nie tylko ładne, ale także tak zwane „designerskie”, czyli takie, które łączą użytkowość ze sztuką. Chcemy się otaczać rzeczami pięknymi, ale też oryginalnymi, których nie znajdziemy w każdym sklepie, a które są efektem pracy nie tyle rzemieślnika, co artysty. Odrobinę sztuki możemy wprowadzić do każdego pomieszczenia w naszym domu. W salonie możemy ustawić zachwycające wzornictwem meble czy lampy, a w kuchni sprzęt lub akcesoria, które będą nie tylko praktyczne, ale też interesujące. Łazienka to również miejsce, które może być polem do popisu, wystarczy, że zdecydujemy się na ciekawe w formie baterie łazienkowe. Łódź jest miastem, gdzie bez trudu je znajdziemy – wystarczy odwiedzić sklep sieci Elements.

 

Łazienka z charakterem

Bateria łazienkowa może mieć duży wpływ na wygląd całej łazienki i decydować o jej charakterze. Pamiętajmy jednak, aby dobrać ją odpowiednio do stylu, w jakim są meble i pozostałe sprzęty łazienkowe. Piękne wnętrze to takie, w którym wszystkie elementy do siebie pasują i tworzą harmonijną całość. Nawet najpiękniejsza dekoracja straci swój urok, jeżeli nie będzie się komponować z resztą wnętrza. Wybór baterii łazienkowych jest obecnie tak duży, że nie musimy w tej kwestii iść na żadne kompromisy. Do urządzonej nowocześnie czy minimalistycznie łazienki idealnie będzie pasować prosta w formie bateria łazienkowa. Na rynku dostępne są między innymi w kolorze białym lub czarnym, które będą dobrym dopełnieniem łazienki urządzonej w stylu nowojorskim. Do łazienki w stylu skandynawskim możemy dobrać baterię nawiązującą do klasyki – na przykład wykonaną z mosiądzu z ceramicznymi elementami.

About Jagna Ariadna