Willa Tatrzańska – komfort i satysfakcja w jednym

Krynica – górska przygoda i komfortowy nocleg

Willa Tatrzańska oferuje noclegi w Krynicy-Zdrój w dogodnej lokalizacji. Niewątpliwą zaletą obiektu są również pokoje, w których goście zostają kwaterowani. Są to komfortowe pomieszczenia urządzone gustownie i stylowo – można zaczerpnąć w nich odrobiny luksusu. Cały obiekt jest dość kameralny, posiada 41 pokoi, zatem możemy liczyć tu na rodzinną atmosferę i spokój w trakcie wypoczynku. Dysponuje również parkingiem podziemnym, dlatego żaden gość nie musi obawiać się dodatkowymi opłatami za  parking w sąsiedztwie.

Pokoje z widokiem na relaks

Krynica górska to atrakcyjne miejsce na nocleg. Wszystkie pokoje mieszczące się na terenie obiektu są wyposażone w klimatyzacje, co pozwala na zapewnienie sobie komfortu podczas pobytu o każdej porze roku. Znajdziemy tam również rozmaite udogodnienia w postaci sejfu, minibaru, dużego telewizora oraz kosmetyków do pielęgnacji. Dodatkowym atutem będzie fakt, że wiele pokoi posiada również balkon, z którego można podziwiać bulwary Dietla oraz górskie widoki. 

Krynica Górska – nocleg i komfort w jednym

Willa Tatrzańska posiada rozmaite pakiety oraz usługi, które zawierają w sobie wszystko, co najlepsze dla najbardziej wymagających. Wraz z zarezerwowaniem noclegu w Krynicy górskiej w cenę wliczone jest pyszne śniadanie serwowane między 7:30 a 10:00, nielimitowany dostęp do internetu oraz nieograniczony wstęp do strefy saun, gdzie do dyspozycji gości jest: sauna sucha, sauna parowa, infrared i tężnia solankowa.

About Jagna Ariadna