Usługi samochodowe szyte na miarę twoich oczekiwań!

Szukasz miejsca, gdzie kompleksowo zajmą się twoim samochodem? Profesjonalny przegląd techniczny, wymiana i naprawa opon, myjnia bezdotykowa – to i wiele więcej znajdziesz w lokalnym warsztacie samochodowym RS Auto Czeladź. Kompleksowa obsługa auta jest możliwa dzięki zgranemu zespołowi pracowników, skutecznym rozwiązaniom oraz zastosowaniu najnowszych sprzętów, narzędzi i technologii.  Warsztat samochodowy prowadzi przeglądy techniczne wszystkich pojazdów, realizuje skomplikowane naprawy usterek samochodowych, serwisuje opony, a także oferuje klientom przechowalnię opon i kół. Ponadto zajmuje się serwisem klimatyzacji i geometrią kół. To, co wyróżnia RS Auto Czeladź to własne studio detailingowe oraz myjnia ręczna Czeladź

Czym jest studio detailingowe?

Studio detailingowe realizuje zlecenia z zakresu upiększania i polepszania walorów estetycznych samochodów różnych marek. Co więcej, działania pielęgnacyjne i regeneracyjne mają za zadanie przedłużyć żywotność aut. Kierowcy oddają swoje auta na kompleksową usługę detailingu, a pracownicy z należytą starannością dbają o samochód wewnątrz, jak i na zewnątrz. 

Myjnia ręczna Czeladź – co ją wyróżnia?

Myjnia ręczna Czeladź jest znakomitym atutem warsztatu samochodowego RS Auto, poniewaz klienci tuż po naprawach i przeglądach, mogą udać się na bezdotykową myjnię. Myjnia wyróżnia się zastosowaniem aktywnej piany, która widocznie usuwa brud i zanieczyszczenia oraz resztki produktów wykorzystanych podczas naprawy usterek. Ważną informację dla klientów stanowi fakt, że piana nie niszczy lakieru. Specjalnie przygotowane stanowiska ze szczotką poradzą sobie nawet z większymi autami. Myjnia oferuje również czyszczenie wnętrza samochodu. Klient może wyczyścić tapicerkę, odkurzyć siedzenia, kanapę oraz dywaniki. Jak prezentuje się sam proces mycia pojazdu? Podzielony jest aż na pięć etapów. czyszczenie rozpoczyna się od mycia zasadniczego mikroproszkiem, spłukiwanie, poprzez woskowanie na gorąco, nabłyszczanie i kończy się na osuszeniu lakieru. 

About Jagna Ariadna