Stalgast wyciskarka do owoców cytrusowych — musi być Twoja!

Najlepsza wyciskarka do cytrusów — Stalgast

Wyciskarka do cytrusów Stalgast o indeksie 473012 idealnie sprawdzi się w pubach, restauracjach czy barach koktajlowych. Wyposażona została w sito o średnicy 12 centymetrów, dobrze wyprofilowaną rączkę ułatwiającą pracę oraz korpus wykonany z lakierowanego żeliwa i stali nierdzewnej. Stalgast wyciskarka spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE. Jej wymiary to: długość 185 mm, szerokość 225 mm oraz wysokość 710 mm, a średnica wynosi 120 mm.

Stalgast wyciskarka do cytrusów elektryczna na Twoją kieszeń!    

Elektryczna wyciskarka do cytrusów Stalgast o indeksie 480012 przeznaczona jest do pracy ciągłej. Jej moc wynosi aż 180 W. Dzięki otwartej konstrukcji jest łatwa w użyciu. Wyposażona jest w 3 wymienne końcówki wyciskające, misę i sitko wykonane z poliwęglanu oraz transparentną pokrywkę misy. Podstawa wykonana została z anodowanego aluminium. Napięcie znamionowe wynosi standardowo 230 V. Marka Stalgast informuje, że produkt spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE. Jej wymiary to: długość 200 mm, szerokość 315 mm i wysokość 440 mm. Maksymalna prędkość obrotowa to 900 obrotów na jedną minutę. Jej waga jest dość nieduża, gdyż wynosi 5,7 kg.    

Bezpłatne projekty technologiczne – Gastromania.pl

Projekt, który jest już zakończony prezentowany, jest w formie oferty z wyceną. Wszelkie koszty ustalane są indywidualnie, gdyż wielkość lokalu gastronomicznego i złożoności projektu ma znaczenie. W momencie podjęcia współpracy ze sklepem Gastromania.pl i zdecydowaniu się na wyposażenie swojej kuchni w urządzenia i meble ze stali nierdzewnej projekt technologiczny otrzymasz za darmo! Zapraszamy do kontaktu ze sklepem, z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania!   

About Jagna Ariadna