Promy Unity Line – komfortowe wycieczki do Szwecji i nie tylko

Promy Unity Line prężnie działają na Morzu bałtyckim już od 1994 roku. Niemalże trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło armatorowi zyskać miano lidera w branży przewoźników wodnych na Bałtyku.

Choć Promy Unity Line oferują nie tylko sam przewóz, ale także jednodniowe lub kilkudniowe wycieczki indywidualne lub grupowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy na imprezy okolicznościowe, takie jak Walentynki, Dzień Kobiet, długi weekend majowy, Halloween, wyjazdy na morsowanie czy jarmarki bożonarodzeniowe. Cena biletu w dwie strony to koszt ponad dwustu złotych. W ramach biletu pasażer otrzymuje kabinę do spania oraz wyżywienie. Promy Unity Line kursują do najbardziej popularnych i malowniczych miejscowości, takich jak Ystad i Malmo. 

Grupowe wycieczki do Szwecji promem Unity Line

Promy Unity Line organizują także wycieczki grupowe dla minimum dziesięciu osób. Oferta jest naprawdę rozbudowana. Na wycieczkę mogą zapisać się dzieci i młodzież. Co więcej, podczas rejsu można zorganizować wyjazdy integracyjne, spotkania firmowe, eventy branżowe i szkolenia. Promy Unity Line dysponują salami konferencyjnymi oraz całym zapleczem. Nie brakuje wyposażenia w postaci stołów, krzeseł, tablic, sprzętu multimedialnego, nagłośnienia, oświetlenia i flipchartów. Przyznacie sami, że integracja na morzu to niebywała atrakcja, na którą nie każda firma może sobie pozwolić. To oryginalny pomysł , aby pracownicy mogli lepiej się poznać i przy okazji zdobyć nową wiedzą podczas szkoleń. Dodajmy, że szkolenia w takich okolicznościach – na morzu, to przyjemność. Promy Unity Line przygotowały także wyjazdy dla aktywnych. Celem takich wyjazdów jest nieustanny wysiłek fizyczny. W ramach tego pakietu pasażer może wybrać jedną z wielu opcji, na przykład jogę, zumbę, rowerowy rajd, jesienny bieg, morsowanie, wiosenną ścieżkę zdrowia, Geospacer oraz naukę tańca.  To nie wszystko! Jeżeli marzysz o imprezie zamkniętej na promie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby ją zorganizować wspólnie z Unity Line.

About Jagna Ariadna