Praktyczne hokery – co można o nich powiedzieć?

Hokery są typowymi krzesłami, które coraz częściej wykorzystuje się nie tylko w barach, czy też restauracjach szybkiej obsługi, ale również w domu. Pasują one świetnie do podwyższonych kontuarów lub na przykład barów, które znajdują się wtedy pubach. Można je również wykorzystać w kuchni i postawić do wyspy, co zapewni funkcjonalność danego pomieszczenia, ponieważ w kilka sekund będzie można zjeść szybką przekąskę, czy też bardziej sycący obiad przy wyspie i od razu pozmywać naczynia. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie zawsze jedzą posiłki wspólnie z rodziną i potrzebują przestrzeni do tego, aby móc zjeść śniadanie na przykład przy blacie czy też kontuarze znajdującym się w domu. Co można powiedzieć jeszcze o praktycznych hokerach? Jaki hoker warto wybrać? Zachęcamy do lektury. 

Hokery czarne

Najbardziej praktyczne wydają się oczywiście hokery typowo czarne, ponieważ pasują one do wielu wnętrz. Świetnie wyglądają zarówno w pokojach skandynawskich, minimalistycznych,  jak i urządzonych w stylu loftowym. Są nowoczesne można je ustawić przy konturach lub też przy wyspach, znajdujących się w kuchni. Hokery czarne są naprawdę uniwersalne, bardzo łatwo można je wyczyścić, ponieważ zostały one w wykończone materiałem tapicerskim, zazwyczaj ekoskórą, dlatego wystarczy przetrzeć je szmatką nasączona detergentem. Hokery czarne pasują również do kuchni kolorowej, ale także stonowanej, na przykład urządzonej w bieli lub czerni. Warto również podkreślić, że hokery mają zazwyczaj regulowaną wysokość siedzenia, można na nich również postawić nogę, ponieważ w połowie nóżki znajduje się funkcjonalny podnóżek. 

Kupując hoker czarny, warto również zdecydować się na ten, który ma delikatne oparcie, chociaż w ofertach wielu sklepów można znaleźć również hokery bez oparcia, dzięki temu zapewnia się kręgosłupowi lekkie odciążenie. Mimo że hokery te są wyposażone w niewielkie oparcie, dają ono bardzo dużo kręgosłupowi i pozwala na cieszenie się z siedzenia i zapewnia wygodę. 

About Jagna Ariadna