Poduszka pleciona – ozdobna, przyjemna w dotyku i trwała

Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby wieczorów spędzanych pod ciepłym pledem, z dobrą książką w ręku i kubkiem gorącej herbaty. Ale żeby warunki do wypoczynku były maksymalnie komfortowe, to nie możemy zapomnieć o poduszce. Wybierając ją spośród różnych egzemplarzy powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na wielkość, rodzaj wypełnienia oraz wygląd. Bo najlepsza poduszka to taka, która łączy w sobie styl z wygodą. I właśnie taka jest nasza poduszka pleciona – stanowi doskonałe podparcie dla pleców, jest miła w dotyku, dzięki czemu drzemka na niej to sama przyjemność, a do tego pięknie się prezentuje. Czy można chcieć czegoś więcej? Ten produkt zdecydowanie jest odzwierciedleniem poduszki idealnej.

Jakość wkładu do poduszki ma znaczenie

Oczekiwania względem poduszki dotyczą przede wszystkim tego, żeby był miękka i umożliwiała wygodne wylegiwanie się na łóżku. Jeśli dodatkowo chcemy, żeby posłużyła nam przez długi czas, a zakładamy, że jest to ważne dla każdego, to powinniśmy przyjrzeć się temu, z czego została ona wykonana. Zapewne większości osób zdarzyło się kupić pięknie wyglądającą poduszkę, w której po krótkim czasie były wyczuwalne dziury, spowodowane zbitym wypełnieniem. Ale taka sytuacja na pewno nam się nie przydarzy, gdy sięgniemy po wysokiej jakości poduszki, jakie dostępne są w naszym sklepie internetowym. W zależności od potrzeb oraz preferencji możemy wybierać spośród czterech rozmiarów i do każdego z nich dobrać poszewkę plecionkę. 

Różnica między wkładem silikonowym a poliestrowym 

Jak już wspomniano wypełnienie poduszki, czyli jej wkład, ma ogromny wpływ na to, jak długo będzie ona wyglądała jak nowa. W przypadku poduszek, jakie możemy dostać w bardzo niskich cenach w marketach wypełnieniem jest zazwyczaj wkład silikonowy. Jego największą wadą jest to, że szybko się „zbija” przez co w jednej części mamy samą poszewkę, a w drugiej wypełnienie. Taka poduszka nie tylko staje się niewygodna, ale też traci na swojej atrakcyjności i wymaga wymiany na nowy model. A to nierozerwalnie wiąże się z kolejnym wydatkiem. Dlatego o wiele bardziej opłacalne jest jednorazowe zainwestowanie nieco większej sumy i wejście w posiadanie wysokiej jakości poduszki, która będzie nam się sprawdzała przez lata. A właśnie taka będzie poduszka pleciona z tzw. sztucznym puchem, czyli wkładem poliestrowym. Wypełnienie to nie zmienia swojego kształtu ani objętości, dzięki czemu uznawane jest za długowieczne. 

Stylowa poduszka, czyli wariant pleciony

W sprzedaży mamy ogromny wybór poduszek i poszewek, jednak kiedy szukamy czegoś naprawdę wyjątkowego i designerskiego, to nagle okazuje się, że nic nam nie odpowiada. Doskonale znamy to uczucie z własnego doświadczenia, ponieważ wielokrotnie borykaliśmy się z podobną sytuacją, jednak do czasu, aż nie stworzyliśmy poszewek z plecionym wzorem, który jest nowoczesny, stylowy i pasuje do każdego wnętrza. W naszej kolekcji znajdują się poszewki plecione w wymiarach 50×50 cm, 60×60 cm, 60×40 cm oraz 70×50 cm. Kolorystyka poszewek jest neutralna – w odcieniach beżu, szarości czy granatu. W ostatnim czasie dużym powodzeniem wśród kupujących cieszą się poszewki grafitowe, które możemy skompletować z pledem w tym samym kolorze, tworząc w ten sposób piękny zestaw… Poduszka pleciona z uwagi na swój ciekawy wzór będzie świetnie wyglądała jako ozdoba wezgłowia łóżka sypialnianego lub narożnika, wersalki czy sofy w salonie.  

https://www.moyha.com/poduszka-pleciona-grafitowa

Szukasz nietuzinkowych poszewek i trwałych wkładów, świadczących o wysokiej jakości produktu? Poduszka pleciona jest tym, co spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Jest miła w dotyku, pięknie się prezentuje i nie zmienia swojego kształtu nawet przy częstym użytkowaniu. 

About Jagna Ariadna