Piękny apartament Cztery pory roku

Kiedy decydujemy się na spędzenie urlopu w górach, nie mamy ani na chwilę dość widoku szczytów – wręcz przeciwnie, bo przecież właśnie dla nich tutaj przyjechaliśmy. Wiedzą o tym dobrze właściciele obiektów turystycznych, o czym świadczy liczba miejsc wypoczynkowych zlokalizowanych tak, aby prezentować, jak najpiękniejsze widoki. Sprawdź Apartamenty Widokowe Cztery Pory Roku i wybierz nocleg właśnie tu!

Apartamenty z widokiem na góry

Apartamenty Widokowe Cztery Pory Roku znajdują się w Kościelisku przy ulicy Mocarni Boczna 3 i odznaczają się standardem hotelowym. Do wyboru jest tutaj 14 apartamentów mieszczących od dwóch do sześciu gości. Są to pokoje o powierzchni od 32 m2 do 52 m2. Wszystkie oferują dostęp do tarasu lub balkonu, z których można podziwiać majestatyczne Tatry z górującym Giewontem. Większe apartamenty są zaaranżowane w konfiguracji dwukondygnacyjnej, co pozwala na oddzielenie strefy bezpośrednio wypoczynkowej od tej użytkowej. Zadbaliśmy również o wyposażenie każdego z pomieszczeń w potrzebne urządzenia i gadżety, czyli aneksy kuchenne, a w tym lodówki, płyty grzewcze, czajniki elektryczne, mikrofale oraz pełna zastawa stołowa. Jeśli chodzi o aranżację całości przestrzeni, jest to styl góralski. Drewniane i kamienne elementy zabudowy, lokalne dekoracje i akcesoria, a także kominki z zapasem drewna, które goście znajdą w swoich pokojach.

Pozostałe udogodnienia 

Na terenie obiektu masz do dyspozycji bezpłatny parking samochodowy, plac zabaw dla dzieci, strefa grillowa, restauracja, bezpłatny dostęp do WiFi, stoły bilardowe itp.

Atutem tego miejsca jest także dobra lokalizacja. W odległości 5 km znajduje się centrum Zakopanego, czyli Krupówki. W pobliżu jest także dostęp do różnych górskich szlaków turystycznych, stoków narciarskich oraz parków wodnych – Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, park wodny Oravice na Słowacji, stacja narciarska Biały Potok i wiele innych atrakcji.

About Jagna Ariadna