Naturalny look

Zabieg stylizacji paznokci w salonie zajmującym się manicure, nie zawsze kojarzyć się musi z bardzo długim wykończeniem i intensywnymi, wręcz krzykliwymi kolorami, czy ozdobami. Nie każda kobieta ma potrzebę przyciągania wszystkich spojrzeń swym wyglądem. Wiele pań stawia na naturalność, na subtelne podkreślanie swoich walorów, tak by wyglądać elegancko i bez nuty sztuczności.

Trzy sposoby na naturalny manicure

Obecnie mamy trzy różne sposoby ozdobienia paznokci tak, aby wyglądały bardzo naturalnie, a wybór metody zależeć będzie od stanu i wyglądu paznokci.

Nie w każdym zawodzie panie mogą sobie pozwolić na wyrażenie siebie za pomocą wyrazistego lakieru na paznokciach. Policjantki, żołnierki, czy pielęgniarki muszą stawiać na naturę lub jedną z poniższych metod.

Jeśli jesteś posiadaczką pięknej i mocnej płytki paznokciowej, którą chcesz podkreślić, wystarczy tylko nadać jej odpowiedni kształt, odsunąć skórki, nałożyć bazę, odżywkę, bezbarwny lakier i warstwę wykończeniową. W ten sposób podkreślimy naturalny kolor i dodamy blasku.

Dla pań, które borykają się różnego rodzaju przebarwieniami, świetnym rozwiązaniem będzie nałożenie na paznokcie hybrydy z kolekcji Dress Code. Te piękne delikatne odcienie są zbliżone do naturalnej barwy dłoni i paznokci, dzięki czemu idealnie można je dopasować do danej osoby, tak by dawały wrażenie nałożonego lakieru bezbarwnego, ale jednocześnie całkowicie pokrywają brzydką płytkę.

Trzecia opcja jest idealną odpowiedzią dla paznokci bardzo słabych, pękających, mocno zniszczonych, chropowatych i nierównych, które z różnych względów, najczęściej zdrowotnych, wyglądają mało atrakcyjnie. Wszelkie tego typu mankamenty można ukryć dzięki żelom Master Gel, które wypełnią nierówności, pomogą zbudować dłuższe paznokcie i ukryją wszelkie niedoskonałości. Ich pastelowe barwy bez problemu można dopasować do koloru płytki paznokcia dając naturalne wykończenie.

Wszystkie te metody mają wspólne cechy – są utwardzane za pomocą lampy do hybrydy, dają efekt naturalnych paznokci i utrzymują się przez kilka tygodni.

About Jagna Ariadna