Najwyższej jakości i w pełni oryginalne panele LED sufitowe kupisz w sklepie Toshiba LED!

Sklep Toshiba LED — dlaczego warto postawić właśnie na ich oświetlenie?

Sklep Toshiba LED dostępny na stronie sklep.co-unity.eu oferuje dystrybucję najwyższej jakości żarówek Toshiba, lamp przemysłowych oraz lamp ulicznych, w których zastosowano nowoczesną technologię LED. Panele LED sufitowe to również ich działka! Każdy produkt wykonywany jest z niezwykłą starannością, ponieważ zależy im, aby Polki i Polacy mogli korzystać z najlepszego oświetlenia Toshiba LED na co dzień – w biurze, domu, przestrzeni miejskiej czy budynkach przemysłowych. Kupując w sklepie Toshiba LED, np. panele LED, oszczędzasz naprawdę dużo pieniędzy!

Na jakie oświetlenie wewnętrzne LED się zdecydować? Panele LED sufitowe

Odpowiednie oświetlenie, np. panele LED sufitowe, może naprawdę stać się świetnym uzupełnieniem każdego pomieszczenia. Nowoczesna technologia LED, która została zastosowana w oświetleniu wewnętrznym, redukuje wydatki na energię elektryczną aż do 85% w porównaniu z tradycyjnym źródłem światła. Oprócz tego żarówki i oprawy LED wewnętrzne cechują się znacznie dłuższą żywotnością i minimalnym stopniem nagrzewania, przez co mogą być stosowane w dowolnym wnętrzu. Na przykład żarówki LED dostępne są w kilku wersjach: E27, PAR 20, PAR30, PAR38, GU27, E14 oraz GX53.

Dlaczego warto postawić na oświetlenie mini panele LED 12W 4000K?

Mini panele LED 12W 4000K to naprawdę świetne rozwiązanie w Twoim pomieszczeniu! Oferują one temperaturę barwową w wysokości 4000 K, a ich kąt rozsyłu to 120°. Są naprawdę energooszczędne, ponieważ ich klasa energetyczna to A+, a napięcie wynosi 220-240V. Możesz znaleźć je tylko w kolorze białym o mocy 12 W. Ich strumień to 840 lm. Żywotność oznaczona symbolem L70 oznacza aż 25 000 godzin użytkowania! Mini panele LED 12W 4000K ważą dość mało, bo jedynie 1,5 kilograma, a ich wymiary to: 304/304/22 mm (dł./szer./wys.).

Oświetlenie wewnętrzne LED — jakie będzie tym najlepszym?

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że oświetlenie może zrobić dużo dobrego w pomieszczeniu, dlatego warto postawić na te o przedłużonej żywotności, które umożliwią zmniejszenie rachunków za prąd. Oświetlenie LED jest bardzo energooszczędne, dzięki specjalnej technologii i pozwala zmniejszyć zapotrzebowanie na energię elektryczną do 8 razy! Panele LED sufitowe są świetną propozycją do Twojego wnętrza! W ofercie sklepu Toshiba znajdziesz oprawy downlight i tracklight oraz żarówki LED wewnętrzne, które pomogą Ci optymalnie wykorzystać oświetlenie typu LED.

About Jagna Ariadna