Jaki krem nawilżający zastosować?

Sporo osób boryka się z problemem suchej skóry. Nic dziwnego, czynniki zewnętrzne, które oddziałują na naszą cerę, czy też skórę ciała, sprawiają, że przesusza się ona, a także traci bardzo dużo wody oraz różnych składników odżywczych, których brak negatywnie wpływa na jej wygląd.

Niestety, skóra, która pozbawiony jest wody, a także składników mineralnych i odżywczych, dużo szybciej się starzeje, a także źle zaczyna wyglądać. Warto jednak temu przeciwdziałać i dłużej pozostawić swoją skórę nawilżoną i w przepięknym wyglądzie. Jaki krem nawilżający zatem zastosować? Dlaczego warto zdecydować się akurat na taki produkt? Zachęcamy do lektury naszego krótkiego artykułu.

Ecooking 24 hour cream – nowoczesne rozwiązanie dla osób marzących o pięknym wyglądzie

Każdy, kto chce postawić na wysokojakościowe krem, który rzeczywiście będzie świetnie działać, a także będzie zawierać sporo składników aktywnych, ekstraktów z roślin, minerałów, które będą w wnikać w głąb jego skóry, musi postawić na ecooking 24 hours cream. Jest on nowoczesny krem nawilżający 24-godzinny, który daje nawilżenie i ochronę młodej i wrażliwej skórze. Co więcej, delikatna formuła ecooking 24 hours cream sprawia, że produkt nie podrażnia skóry, ale odbudowuje barierę hydrolipidową, zapewniając bardzo długie nawilżenie i komfort. Może być stosowany zarówno na dzień, jak i na noc, w zależności od potrzeb.

Jakie składniki aktywne zawiera krem?

Co ważne ecooking 24 hours cream zawiera bardzo dużo różnych składników aktywnych, między innymi organiczną glicerynę, która bardzo dużą rolę odgrywa w utrzymaniu hydrolipidowej warstwy skóry i zapobiega utracie wody z naskórka. Dzięki czemu skóra dużo wolniej się przesusza. Zawiera także trylagen i jest to połączenie aktywnych peptydów, protein, które stymulują produkcję kolagenu i działają na wszystkie problemy związane ze starzeniem się skóry. Nie pojawiają się przebarwienia, zmarszczki czy nierówny koloryt. Co więcej ecooking 24 hours cream zawiera także ekstrakt z fermentacji pseudoalteromonas, czyli jest to peptyd, który pozyskiwany jest z błota antarktycznego. Jest silnie higroskopijny i ma zdolności regeneracyjne skóry.

About Jagna Ariadna