Jak przelać pieniądze z UK do Polski? Skorzystaj z EasySend!

Jak przelać pieniądze z UK do Polski?

Najprostszą z możliwości będzie po prostu zastosowanie aplikacji mobilnej EasySend. Oprócz dostępu do najlepszych promocji w EasySend, w tym zarezerwowanych tylko dla jej użytkowników i użytkowniczek, daje również szybką obsługę, jak i przelewy! Jak przelać pieniądze z UK do Polski? Wszystko znajdziesz właśnie w aplikacji lub na stronie internetowej! Pozwala ona na to, aby w bardzo szybki sposób sprawdzić całościowy koszt przelewu, przy jednoczesnym bezpieczeństwie i bardzo łatwej w obsłudze.

Jakie są opcje odbioru i nadania pieniędzy w EasySend?

Opcji odbioru masz aż trzy do wyboru — karta, przelew oraz gotówka. Pierwsza opcja polega na tym, że odbiorca otrzyma pieniądze na kartę Mastercard, a dodatkowo pierwszy przelew jest zawsze za darmo! W momencie, w którym wysyłasz pieniądze za pomocą przelewu, to w bardzo szybki sposób będą one na koncie osoby odbiorcy. Gotówka sprawdzi się wprost perfekcyjnie w przypadku osób, które nie posiadają konta w banku. Jeżeli zastanawiasz się jak przelać pieniądze z UK do Polski i jaki są opcje ich nadania, to spieszymy z odpowiedzią! Opcje nadania są dwie. Karta lub przelew bankowy. Kartą kredytową lub debetową zapłacisz w najszybszy sposób i w dodatku bez zbędnego logowania się na stronę swojego banku. Jednakże przelewem bankowym możesz wysłać pieniądze ze swojego konta w sposób tradycyjny lub za pomocą szybkiej płatności online.

Dlaczego warto skorzystać z instytucji EasySend?

Aspektów jest naprawdę wiele, aby skorzystać z EasySend. Są to między innymi: oszczędność czasu i pieniądze, zaufana i bezpieczna firma, profesjonalna obsługa Klienta, a także przelewy dostępne na każdym urządzeniu, czy to Android, czy IOS. Firmę EasySend świadczącą usługi finansowe obowiązują dokładnie identyczne regulacje prawne co tradycyjne banki, a w ciągu 14 długich lat wojażowania zdobyli zaufanie tysięcy klientów. W dowolnym momencie możesz skontaktować się z pracownikami za pomocą Messengera, maila, poprzez czat dostępny na stronie, ale również telefonicznie.

About Jagna Ariadna