ślub - fryzura

Fryzura ślubna dla każdego rodzaju włosów

Upięcia i niskie upięcia, upięcia z warkoczem, swobodne fryzury boho, eleganckie półupięcia – jest tak wiele możliwości. Jednak jeśli chodzi o wybór fryzur ślubnych, nie kieruj się tylko modą. Upewnij się, że upięcie jest wygodne, trwałe i pasuje do twoich włosów i kształtu twarzy.

Idealna fryzura, zwłaszcza jeśli rozważasz ślub w stylu boho lub country. Świeże kwiaty wpięte we włosy byłyby idealne. To również bardzo prosta fryzura, którą możesz zrobić sama. Aby to zrobić, potrzebujesz tylko prostownicy do włosów, która owija się wokół włosów i dobrego produktu, który utrzymuje całe włosy. Możesz również spryskać włosy odrobiną lakieru do włosów, aby dodać im objętości, a efekt końcowy z pewnością będzie oszałamiający. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie kształty twarzy nadają się do tej fryzury, ponieważ optycznie powiększa ona twarz. Są to idealne fryzury na wesele dla średnich włosów.

Kolejna szalenie szykowna fryzura ślubna, za którą zwariują wszystkie fashionistki: luźne włosy ściągnięte do tyłu. Efekt WOW uzyskasz dzięki nastroszonym włosom z przodu, które swobodnie opadają na kark i plecy (jeśli masz naprawdę długie włosy). Zdobienia po jednej stronie dodatkowo podkreślą Twoją świadomość trendu!

Jakie upięcie włosów wybrać na wesele?

Jak zrobić kręcone włosy na wesele? Wszystko, co musisz zrobić, to użyć wsuwek lub szpilek bobby – kolor koka jest jak najbardziej zbliżony do koloru twoich warkoczy. Możesz też wcześniej zakręcić włosy lokówką i spryskać odrobiną suchego szamponu, aby nadać im odpowiednią teksturę. Pamiętaj, że fryzury ślubne najlepiej wykonywać na włosach z dwóch dni, więc jeśli to możliwe, staraj się nie myć włosów w dniu ślubu i rób to z dużym wyprzedzeniem. To oże być także idealna fryzura na wesele dla włosów średnich.

Delikatne ozdobne koczki najlepiej nadają się do wszelkiego rodzaju upięć. Delikatne gumki lub ozdobne spinki idealnie sprawdzą się do włosów rozpuszczonych lub półupiętych.

Klasyka ponad wszystko. Jeśli zastanawiasz się, jak związać długie włosy na wesele, zrób to w eleganckim koku i skręć go na czubku głowy lub tuż nad karkiem. Wystaje tylko jeden lub dwa pojedyncze pasma. Oczywiście wszystko zależy od długości włosów i efektu jaki chcesz osiągnąć.

About Jagna Ariadna