Fotowoltaika − formalności i dotacje

 

Trudno jest sobie wyobrazić funkcjonowanie bez energii elektrycznej. W każdym domu znajduje się co najmniej kilkanaście urządzeń, które działają na prąd. Nie wspominając już o tym, że bez podłączenia do sieci nie mamy możliwości włączenia światła i przez to wszędzie panuje ciemność.

Ale za ten standard, jakim jest prąd, przychodzi nam niemało płacić. Chyba, że zdecydujemy się na nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu energia elektryczna powstaje za sprawą promieni słonecznych. Fotowoltaika, bo o niej mowa, to prosty sposób na obniżenie rachunków za prąd i zaoszczędzenie na inne wydatki. Jakie są formalności związane z montażem instalacji fotowoltaicznej i czy jest możliwość ubiegania się o dotacje? 

Pomoc w formalnościach

Chciałbyś wejść w posiadanie instalacji fotowoltaicznej, ale przerażają Cię wszystkie formalności, jakie są z nią związane? Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ nasi pracownicy mogą we wszystkim pomóc, a zatem wykonają audyt, wycenę, sporządzą niezbędną dokumentację techniczną, zrobią projekt, a na koniec dokonają montażu, używając do tego wysokiej jakości komponentów i paneli słonecznych. Na wszystko to otrzymasz aż dwadzieścia pięć lat gwarancji. Co więcej możemy również pomóc przy dokumentach związanych z ubieganiem się o kredyt etc. Jednym słowem fotowoltaika nie jest niczym skomplikowanym, bo wszystkie formalności możemy wziąć na siebie, oddając w ręce klienta sprawnie działającą, bezawaryjną instalację, dzięki której można wiele zaoszczędzić! Skontaktuj się z nami i ciesz się z ogromnych zysków! Solar Progress Solutions to firma z bogatym doświadczeniem, która wyróżnia się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do klienta oraz atrakcyjnymi cenami. 

Dotacje na instalacje fotowoltaiczne 

Z uwagi na to, że koszty za fotowoltaikę rozpoczynają się od kilkunastu tysięcy, a w przypadku dużych instalacji sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, toteż żeby ułatwić bezbolesne przejście na eko prąd, rząd wprowadził różne formy wsparcia. Wśród nich wyróżniamy dotacje dla osób prywatnych, jak również dla przedsiębiorców oraz rolników. Ponadto istnieje możliwość odliczenia kwoty, która nie została objęta wsparciem od podatku. Nasz firma Solar Progress Solutions chętnie doradzi nie tylko w kwestiach związanych z doborem mocy paneli fotowoltaicznych, ale też w tych, które dotyczą ubiegania się o dotacje. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi dofinansowań do instalacji fotowoltaicznej, którymi z przyjemnością dzielimy się ze swoimi klientami. Zadzwoń do nas i dołącz do zadowolonych posiadaczy fotowoltaiki! 

About Jagna Ariadna