Cztery kółka ze Szwajcarii

Używane samochody sprowadzamy najczęściej z Niemiec, ale dużą popularnością cieszy się też Francja czy Belgia. Jakiś czas temu do tej listy dołączyła Szwajcaria, skąd coraz częściej przywożone są dobrej klasy używane auta.

Sposób na luksus 

Sprowadzanie aut ze Szwajcarii wydaje się trudnym przedsięwzięciem, ale decyduje się na nie coraz więcej polskich kierowców. Szwajcaria jest bogatym krajem, więc jej mieszkańcy wymieniają samochody dużo częściej niż w innych, mniej zamożnych krajach. Dzięki temu możemy stamtąd sprowadzać naprawdę dobre auta, których stan techniczny jest bez zarzutu. Po szwajcarskich drogach jeździ wiele samochodów, które przez Polaków uważane są za luksusowe. Ich zaletą jest także często komfortowo wyposażone wnętrze, co sprawia, że jeździ się nimi niezwykle wygodnie. Auto ze Szwajcarii to propozycja dla prawdziwych i wymagających miłośników motoryzacji. Dzięki temu, że nie są one wyeksploatowane, charakteryzują się małą awaryjnością, co przekłada się na to, że są coraz bardziej pożądane. Sam proces sprowadzenia samochodu ze Szwajcarii nie jest trudny i nie wymaga wielu formalności.

Auto z Internetu 

Nie musimy jechać do Szwajcarii – choć warto, bo to piękny kraj – aby stać się szczęśliwym posiadaczem samochodu, który jeździł po tamtejszych drogach. Upragniony model auta możemy znaleźć na portalach sprzedażowych z autami ze Szwajcarii, ale większość z nich to modele uszkodzone i powypadkowe. Mimo to, warto rozważyć zakup takiego pojazdu, bo po niezbędnych naprawach, takie auto może nam jeszcze niezawodnie służyć przez długi czas. Szwajcarski samochód możemy także kupić na którymś z zagranicznych portali, które możemy znaleźć z pomocą wyszukiwarki internetowej. Zła wiadomość jest taka, że numerów VIN szwajcarskich samochodów nie sprawdzimy w Centralnej Ewidencji Pojazdów, gdzie znajdziemy auta z Niemiec, Francji czy Belgii. Utrudnione jest też zdobycie wiedzy o tym, czy samochód jest powypadkowy i poznanie szczegółowo jego historii.

About Jagna Ariadna