Bielizna wyszczuplająca i korygująca

Idealna sylwetka wymaga od nas często wielu wyrzeczeń. Istnieje jednak lepszy sposób na to, aby mieć figurę jak z żurnala. Odpowiednio dobrana bielizna korygująca może zdziałać cuda.

Uzyskaj efekt płaskiego brzucha

Brzuch, pośladki czy uda to te miejsca, które często chcemy wysmuklić. Bielizna, która służy do tego celu jest odpowiednia zarówno na wielkie wyjścia, jak i na co dzień. Spełnia ona nie tylko swoją praktyczną funkcję, ale jest też przyjazna kobiecemu ciału. Bielizna wyszczuplająca julimex szyta jest z lekkiego oddychającego materiału, dzięki któremu czujemy się w niej wygodnie i komfortowo, a jednocześnie nasza sylwetka jest doskonale wymodelowana. Jeżeli szczególnie zależy nam na efekcie płaskiego brzucha, to pomogą nam w tym majtki modelujące. Dopasowują się one doskonale do naszego ciała, a jeżeli mają dłuższą nogawkę, to zyskują na tym także nasze uda. 

Bielizna wyszczuplając Julimex – na każdą okazję

Bielizna korygująca jest dostępna w wielu wzorach i kolorach. Może być ozdobiona koronką, reprezentować styl sportowy czy romantyczny, a swoją atrakcyjnością niczym nie ustępuje standardowej, klasycznej bieliźnie. Wśród wyszczuplających produktów znajdziemy także halki i półhalki, które są idealne pod sukienkę. Mają one aż trzy zalety, bo nie tylko wyszczuplają brzuch, ale także biodra, jak również unoszą pośladki. Korygującą bieliznę możemy nosić zawsze i do każdego ubioru. Bez trudu znajdziemy taką, która będzie odpowiednia do dżinsów,  i taką, którą włożymy do eleganckiej kreacji. Miłośniczki natury i wygody mogą zdecydować się na bieliznę bawełnianą, ale swoje zadanie doskonale spełnia także bielizna z mikrofibry. Materiały te są dodatkowo wzmacniane wkładkami i pasami wyszczuplającymi.

About Jagna Ariadna